Dentysta dla niepełnosprawnych w Poznaniu

Znalezienie dobrego specjalisty w dziedzinie stomatologii to nie lada wyzwanie. Najlepiej jeśli jeden dentysta oprowadzi nas już od dziecka, To zaoszczędzi nasz czas i pieniądze. Oczywiście można korzystać z gabinetów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, jednak często takie placówki są przepełnione chętnymi, przez co kolejki są naprawdę długie, za to świadczone przez nie usługi na zdecydowanie niższym poziomie niż te w prywatnych klinikach. Aby znaleźć idealnego poznańskiego stomatologa dla siebie warto popytać wśród znajomych lub nawet przejrzeć fora internetowe, które pełne są opinii pacjentów. Jeśli jednak szukamy centrum stomatologicznego z udogodnieniami dla niepełnosprawnych może okazać się to problematyczne.

W Poznaniu istnieje kilka prywatnych placówek, które specjalizują się w leczeniu niepełnosprawnych. Idealna klinika posiada specjalne podjazdy, windy, dodatkowe poręcze w toaletach oraz specjalistyczny fotel, pracownicy natomiast muszą cechować się przyjaznym nastawieniem, mnóstwem empatii, chęcią pomocy w każdej chwili i być po prostu dobrymi specjalistami. Duże wymagania to fakt ale i pacjent w tym wypadku nietypowy. Wszelkie te udogodnienia posiada centrum stomatologii EvaDent, znajdujące się przy ulicy Rzeczypospolitej. Śmiało można je polecić wszystkim osobą mającym problemy z poruszaniem się. Drugim chwalonym miejscem spełniającym wszelkie niezbędne kryteria do leczenia osób mniej sprawnych jest poznańskie centrum stomatologii Royal-Dent, królewska nazwa i prawie królewskie traktowanie. Tutaj możemy liczyć na szczególną więź z personelem i wysoki standard wykonywanych usług.

Nie ma zatem czym się martwić, bo w Poznaniu stomatologia jest na naprawdę wysokim poziomie. Trzeba jedynie pamiętać o rejestracji, której można dokonać przez telefon, a nawet internet. Nie zapominajmy, że profilaktycznie do dentysty warto wybrać się choć raz w roku celem wyeliminowania nawet najmniejszych zagrożeń. Oprócz tego o zęby należy dbać przede wszystkim w domu, szczoteczka elektryczna, dobra pasta z fluorem, nic dentystyczna, to nieodłączne atrybuty w walce przeciwko próchnicy. Trzeba o tym pamiętać i stosować się do zaleceń dentysty już od dziecka, gdyż tylko w ten sposób utrzymamy nieskazitelny uśmiech przez długie lata, zaoszczędzając w ten sposób również czas i pieniądze.

2 przemyślenia nt. „Dentysta dla niepełnosprawnych w Poznaniu

  1. Nie słyszałem nigdy o takim dentyście i nie wiedziałem, że jest taki temat na rzeczy. Dobrze piszecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>