Zabiegi w łódzkim salonie kosmetycznym

Zabiegi wykonane w profesjonalnym salonie kosmetycznym w Łodzi (swiaturody.com Łódź) mogą rezultatem przejść najśmielsze oczekiwania. Nawet prosty zabieg regulacji brwi może sprawić, że twarz stanie się odmieniona i nabierze nowego wyrazu. Aby efekt końcowy był jak najlepszy, zabieg powinna wykonywać wprawna i doświadczona kosmetyczka. Łódź jest dużym miastem, w którym znajduje się wiele salonów piękność. Najlepsze z nich można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę internetowa hasło: profesjonalny salon kosmetyczny.

Regulacja brwi

Regulacja brwi wydaje się łatwą czynnością, którą każdy bez przeszkód może wykonać w domu. Nic bardziej mylnego. Dobrze wyregulowane brwi mogą nadać twarzy nowego wyrazu. Źle wyregulowane sprawią, że twarz przybierze smutnego lub zaskoczonego wyrazu. Doświadczona kosmetyczka potrafi dobrać kształt brwi odpowiedni dla danej klientki. Zabieg rozpoczyna się od zmycia makijażu. Następnie kosmetyczka ustala z klientka kształt i grubość brwi, po czym wstępnie je szkicuje kredką. Jeśli zostaną zaaprobowane rozpoczyna usuwanie zbędnych włosków. Włoski mogą być osuwane za pomocą pęsety lub specjalnej nitki, która powoduje, że wyrywanie przebiega szybciej, a ból z nim związany jest zdecydowanie mniejszy. Gdy brwi klientki są bardzo jasne można użyć henny do poprawienia ich koloru. Zazwyczaj używa się henny szarej, czarnej lub brązowej, a kolor dobiera się na podstawie karnacji i koloru włosów klientki. Henna w zależności od grubości i struktury brwi trzyma się na nich od 3 tygodni nawet do 2 miesięcy.

Opalanie natryskowe

Coraz modniejsze jest opalanie natryskowe w gabinetach kosmetycznych w Łodzi. Efekt takiego opalania jest bardziej trwały, a opalenizna jest bardziej równomierna niż po zastosowaniu samoopalacza drogeryjnego. Przed zabiegiem powinno się wykonać peeling, by skóra zabarwiła się równomiernie. Nie wolno wcześniej używać żadnych balsamów do ciała ani dezodorantów, gdyż mogą powstać odbarwienia. Specjalna mgiełka do opalania jest nakładana za pomocą urządzenia do tego przeznaczonego. Preparat oprócz właściwości barwiącej, posiada właściwości silnie nawilżające i pielęgnujące skórę w trakcie opalania i po nim. Następnie skóra zostaje osuszona. Po zabiegu należy unikać gorących kąpieli i wizyt w basenie przynajmniej przez jedną dobę. Opalenizna utrzymuje się na skórze nawet do dwóch tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>