Kto może skorzystać z depilacji laserem?

Wygląd jest ważny, choć oczywiście nie najważniejszy. Włoski na ciele to jeden z największych wrogów dla osoby pragnącej się podobać. Wciąż na nowo trzeba się ich pozbywać. Dla kobiety posiadanie gładkiej skóry to konieczność, ale i mężczyźni coraz częściej się depilują. Usuwanie zarostu już wielu z nich nie wystarcza, by czuć się zadbanym mężczyzną. Jeśli owłosienie ma być usunięte trwale i niemal bezboleśnie, to podpowiadamy zabieg laserem. Co do tego, gdzie się mu poddać, to depilacja laserowa w Szczecinie to doskonała podpowiedź. W tutejszych salonach kosmetycznych można pozbyć się owłosienia bezpiecznie i profesjonalnie.
Z takiego zabiegu korzysta się, żeby już nie musieć więcej myśleć o depilowaniu maszynką albo woskiem. Nie każdy może jednak z niego korzystać, istotny jest kolor włosków w miejscu depilacji. Muszą być ciemne, ponieważ laser działa, jeśli w cebulce włosa jest barwnik melamina.

Można znaleźć lasery, które usuną i jasne włoski (rude, blond, siwe), ale nie ma takiej skuteczności jak przy włosach ciemnych. Nie uda się uzyskać trwałego efektu u osób z jasnym owłosieniem. Jednak to nie te osoby mają największy problem z depilacją. Nie jasne, ale właśnie te ciemne rosną szybko i są mocne, co potrafi być prawdziwą zmorą. Jeśli w dodatku owłosienie jest bujne, a u kobiet w miejscach na ciele, gdzie zwykle występuje jedynie u płci przeciwnej np. na górnej wardze, to jest już duży problem. W słowach depilacja laserowa Szczecin kryje się na niego recepta. Zabiegi (bo trzeba je powtórzyć kilka razy) z użyciem lasera to często jedyny sposób, by poczuć się osobą zadbaną i czuć się w swoim ciele dobrze. Do salonów kosmetycznych w Katowicach zapraszamy osoby, które mają nieopaloną skórę albo odczekają po opalaniu się przynajmniej miesiąc. Chodzi o uniknięcie podrażnień skóry i skuteczność zabiegu. Przy okazji trzeba nadmienić, że w przypadku ciemnej karnacji ta skuteczność także jest mniejsza.
Z grupy osób mogących usunąć w taki sposób owłosienie wykluczone są osoby nadwrażliwe na światło, chore na cukrzycę, epilepsję, nowotwory, mające choroby skóry oraz tendencję do jej przebarwień. Kobiety w ciąży też nie mogą skorzystać z takiego zabiegu. Wszystkim innym (panom też), jeśli mają ciemne włosy i nie są krótki czas po opaleniu można taki zabieg kosmetyczny polecić. Szczególnie poleca się go przy bujnym owłosieniu. Wtedy używanie maszynki jest męczące ze względu na niezbędną częstotliwość takiego działania. Zabieg z użyciem lasera pozwoli uniknąć bolesnego usuwania włosków woskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>